Blog InternetowyKantor.pl

 • Ponad 900 tys. opinii naszych klientów na Opineo.pl!

  26.10.2020InternetowyKantor.pl

  Serwis InternetowyKantor.pl cieszy się niesłabnącym zaufaniem klientów, świadczy o tym ilość opinii o nas w niezależnym serwisie Opineo.pl. W październiku 2020 przekroczyliśmy liczbę 910 000 pozytywnych opinii od naszych użytkowników!

  Więcej »

 • Nowocześniejszy wygląd panelu klienta i nowa aplikacja mobilna

  20.10.2020InternetowyKantor.pl

  Miło nam poinformować, że wkrótce w serwisie InternetowyKantor.pl wprowadzimy nowocześniejszy, odświeżony wygląd Panelu Klienta. Na przełomie października i listopada, po zalogowaniu do Panelu InternetowyKantor.pl, zauważysz, nową szatę graficzną i bardziej przejrzysty wygląd.

  Więcej »

 • Currency One zintegrowane z Ripple

  20.10.2020InternetowyKantor.pl

  Currency One, operator InternetowyKantor.pl, obsłużyło pierwsze zlecenia za pomocą kanału Ripple. Integracja z tą światową siecią płatności i wymian wnosi nowe standardy wymian i transferów pieniężnych dla naszych klientów.

  Więcej »

 • Wybory w USA a notowania dolara amerykańskiego

  16.10.2020Krzysztof Pawlak

  Wybory amerykańskiego prezydenta to zdecydowanie wydarzenie warte uwagi. Zasiadający na tym stanowisku jest jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie. Nie dziwi więc tak duże zainteresowanie niemal wszystkich, nie tylko inwestorów, nad przebiegiem kampanii i wciąż powracające pytanie: kto w tym roku wygra? W szranki staje obecny lokator Białego Domu Donald Trump, a naprzeciwko niego Joe Biden. Noc wyborcza odbędzie się 3 listopada 2020 roku.

  Więcej »

 • 3 kroki do łatwego oszczędzania

  09.10.2020InternetowyKantor.pl

  Oszczędzanie nie należy do najłatwiejszych zadań, szczególnie jeśli odpowiedzialnego zarządzania pieniędzmi nie nauczyliśmy się za młodu. W życiu dorosłym, w obliczu natłoku obowiązków i wydatków, nieco trudniej jest zmieniać swoje finansowe przyzwyczajenia, ale im wcześniej zaczniemy nad nimi pracować, tym lepiej. W tym tekście poznasz kilka prostych sposobów na to, jak zacząć oszczędzać łatwo i skutecznie.

  Więcej »

Strona 1 z 81 Następna »